KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12453200
nr 1245 3200
Oidentifierad konstnär. Landskap, ej signerad. Olja på duk, 21x26
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:23:39
100 kr